BABCIA Z DZIADKIEM DZIŚ ŚWIĘTUJĄ…

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach. Tak też było w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie, do którego licznie  przybyli nasi najukochańszy Dziadkowie i Babcie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. 30.01 świętowały Babcie i Dziadkowie z grupy „Zwinne Wiewiórki”, 31.01  swój występ przedstawiły „Mądre Sówki” oraz „Domisie”, 7.02 „Brykające Tygryski”. Najmłodsza z grup przedszkolnych „Smerfy” świętowała 8.02. Dumni Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  prezentowały swoje umiejętności. Dzieci  dla Gości przygotowały upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy prace plastyczne.

                                                                             Marta Picheta