BŁOTNA KUCHNIA…

Prace na Bazą Natura nabrały tempa i po kilkutygodniowej pracy nauczycieli powstały pierwsze obiekty małej architektury ogrodu przedszkolnego. Nasze panie mówią, że nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie współpraca z kilkorgiem rodziców i dziadków, którzy dostarczyli palety i skrzynki oraz piach do piaskownicy. Kuchnia błotna, wesoła ciuchcia i kanapowy kącik nie powstałyby gdyby nie Wasza pomoc. Dziękujemy. Panie mówią, że wystarczy tylko pomalować kuchnię, ciuchcie i kącik z kanapami. Może u kogoś z czytających marnuje się biała farba, którą panie mogą pomalować palety w kanapowym kąciku? A może u kogoś jest farba żółta, zielona, niebieska lub inna do błotnej kuchni? Nasze panie mówią, że farby muszą być bezpieczne dla dzieci. A my przedszkolaki chcemy, żeby było kolorowo. Za każdą chęć pomocy, współpracy i „każdy litr farby” dziękujemy. Ciuch-ciuch!