Choć stalowe, ma wielką moc!

Duże, czerwone serce na stałe zagościło przy Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie. Jego wykonawcą jest firma PIMAR Piotr Gołuchowski, któremu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pracę na rzecz naszego przedszkola. 

 Serce to symbol miłości, dobroci i wielkoduszności. Każdy może wrzucić do niego plastikowe nakrętki, które zostaną przekazane na cele charytatywne.  Do pojemnika należy wrzucać nakrętki z plastikowych butelek, po sokach w kartonie, kosmetykach, płynach do prania, a także nakrętki ze środków chemicznych i przemysłowych. Jeżeli posiadają tekturowe, plastikowe lub metalowe elementy, należy je wcześniej oczyścić, również zdjąć z nich papierowe etykiety. 

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się do wspólnej akcji. Pamiętajmy, że gdy pomagamy innym, pomagamy również sobie. Wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas. 

Dorota Surma