Dzień dziecka

W tym roku świętowaliśmy dzień dziecka kilka dni. Panie z pomocą rodziców przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć, wliczając w to pikniki pod chmurkami, maszyny do robienia baniek, mega bańki, brokatowe tatuaże, lody oraz wycieczki po najbliższej okolicy przedszkola.

Dzień Dziecka to dzień bardzo radosny dla wszystkich dzieci. Taki też był dla grupy  „Brykających Tygrysków” z SPP w Strawczynie.  Tego dnia rodzice przygotowali przedszkolakom niespodziankę – piknik w otoczeniu natury. Mamy z „trójki grupowej” zorganizowały Tygryskom fantastyczną  zabawę na świeżym powietrzu. Zadbały również o oprawę muzyczną tego wydarzenia. Jak na piknik przystało nie zabrakło również pysznego, zdrowego jedzenia oraz słodkości. Zwieńczeniem pikniku była profesjonalna sesja fotograficzna wykonana przez jedną z mam. Pogoda dopisywała, więc dzieci bawiły się wspaniale. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały upominki i zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola. 

Grupa Zwinne Wiewiórki świętowała ten dzień biorąc udział w wycieczce do Oblęgorka. Tam w cieniu drzew Alei Lipowej na ścieżce przyrodniczo-dydaktycznej dzieci zajadały się pysznymi lodami. A podczas pikniku podziwiały uroki naszego strawczyńskiego zalewu. Obejrzyjcie relacje z tego dnia w linku:

-kliknij tutaj: Zwinne wiewiórki Dzień dziecka, wycieczka.

Dzieci z grupy Smerfy odbyły drugie śniadanie pod chmurką nad zalewem. Misie i Mądre sówki spędziły ten dzień aktywnie na placu przedszkolnym łapiąc bańki mydlane, jedząc lody i hamburgery.

Iwona Grela