Wizyta strażaków

Nasze przedszkole 12 maja 2022 roku odwiedziło dwóch przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w  w Promniku.

Wizyta strażaków  wzbudziła ogromne zainteresowanie przedszkolaków. W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową. Wielką frajdę sprawiło przedszkolakom to, że mogły  na podwórku przedszkolnym obejrzeć wóz strażacki, przymierzyć hełm i na chwilę usiąść w wielkim, czerwonym wozie strażackim.

Na koniec spotkania podziękowaliśmy naszym gościom wręczając drobny upominek. To był dzień pełen wrażeń, ale również bardzo pouczający.

Dziękujemy strażakom za wizytę w naszym przedszkolu i panu Karolowi Pichecie za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania.

Małgorzata Włodarczyk