I FESTYN RODZINNY 2018

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich dzień. Pogoda dopisała i 21 czerwca na terenie Samorządowego Publicznego Przedszkola w Strawczynie odbył się I Festyn Rodzinny dla przedszkolaków i ich najbliższych. Każda grupa przedszkolna przygotowała krótką prezentację w postaci piosenki lub wiersza. Po wspólnych zabawach z rodzicami przy scenie dzieci miały czas, aby korzystać ze wszystkich atrakcji jakie przygotowali dla nich organizatorzy festynu. Przedszkolaki pływały w basenie z kulkami, wspinały się na ogromny dmuchany zamek i skakały wysoko na dużym zamku – trampolinie. Miały okazję przejść się „Ścieżką sprawności”. Każde chętne dziecko mogło pomalować buzię specjalnymi kredkami oraz skorzystać z „Saloniku fryzjerskiego”. Mali artyści swoje artystyczne wizje i talenty przedstawiały w „Kąciku malarskim” malując na foli spożywczej i specjalnie przygotowanych arkuszach papieru.  W „Kąciku balonowym” powstawały cuda z balonów . Humor wszystkim dopisywał a pyszności przygotowane na grillu, ciasta i inne słodkości zapewniły siłę i energię do dalszych zabaw.