KOCHAMY NASZYCH RODZICÓW

W tym roku w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie uroczystości z okazji dnia Mamy i Taty rozłożyły się w czasie. W piątek 24.05.2019 roku u „Zwinnych Wiewiórek” oraz „Brykających Tygrysków” odbyły się pierwsze przedstawienia. Wiewiórki nietypowo wystawiły przedstawienie pt.: „Przygody niegrzecznej żabki” Tygryski z kolei postawiły na piękne wykonania piosenek oraz recytację wierszy. „Mądre sówki” we wtorek 28 maja wzbudziły zachwyt pięknymi serduszkowymi balonami i tańcem z chusteczkami. Domisie wzruszyły Rodziców pięknym układem tanecznym do utworu „Halelujah” oraz przedstawieniem „Dobra to chatka, gdzie mieszka matka”.  „Smerfy” swoich Rodziców gościły 30 maja wystawiając przedstawienie o biedronkach. W każdej grupie wśród Rodziców nie zabrakło łez wzruszenia i radości. Przedszkolaki wręczyły rodzicom piękne prezenty i złożyły życzenia.