Konkurs plastyczny pt.: „A gdy dorosnę” -wyniki

W konkursie plastycznym „A gdy dorosnę” zorganizowanym przez Samorządowe Publiczne Przedszkole w Strawczynie rozwijającym preorientację zawodową przedszkolaków wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, dzieci z grupy „Pszczółki” ze Szkoły Podstawowej w Strawczynie i „Krasnoludki” z Publicznego Przedszkola w Promniku. Do konkursu zakwalifikowano 10 prac. Spośród nich komisja wyłoniła zwycięzców, których prace w największym stopniu spełniały kryteria konkursu. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Pozostali zakwalifikowani uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Oto lista zwycięzców wraz ze zdjęciami nagrodzonych prac:

Kategoria 3-4 latki:

1 miejsce

Piotr Macikowski – „Strażak”

II miejsce

Filip Zbroszczyk „Będę piłkarzem”

 

III miejsce

Liliana Gruca „Będę podróżniczką”

 

Kategoria 5-6 lat:

I miejsce

Martyna Sobura lat 5

„Baletnica”

II miejsce

Tomasz Sadło lat 5

„Budowniczy domów”

III miejsce

Kacper Marzec lat 5

„Policjant”