Nasze projekty

W tym roku całe przedszkole jest zmisiowane. Projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury” poszerza horyzonty, wyzwala kreatywność i poczucie odpowiedzialności w dzieciach.

Drodzy Rodzice, na chwilę obecną dzieci nie mogą zabrać w podróż do domu swojego grupowego misia podróżnika. Z niecierpliwością czekają na taką możliwość. Już dziś zapraszamy Was razem z dziećmi do zabawy. Rodzicu czy pamiętasz swoją ulubioną książkę z dzieciństwa? Czy wiesz jaką książką jest zachwycone Twoje dziecko?

„Książki dzieciństwa” – misiowy ranking książkowych hitów dzieci i rodziców to tytuł pierwszego w tym roku modułu z projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”.

Niech Misie będą z Wami.

Więcej informacji o projekcie i ciekawe zadania dostępne na facebookowej grupie Misiowa Mama.