PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKI

W drugim tygodniu listopada po długich przygotowaniach pod okiem nauczycielek zaprosiliśmy do przedszkola naszych rodziców i gości ze społeczności lokalnej gminy Strawczyn. W przyjaznej atmosferze wszyscy z nas złożyli uroczyste ślubowania i zostaliśmy pasowani przez panią dyrektor Agnieszkę Mulik za pomocą magicznego ołówka na przedszkolaki. Z rąk wicedyrektor Dominiki Wilk otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy. Trema i nas nie ominęła, ponieważ dla niektórych z nas były to pierwsze występy w życiu. Jednak wszystko się udało i każda grupa zaprezentowała krótkie programy artystyczne, a w nich piosenki, wierszyki i długo ćwiczone tańce. Za piękne występy otrzymaliśmy zasłużone oklaski oraz drobne upominki.