Pasowanie na przedszkolaka 2021

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie odbyła się w dwóch terminach – 16.11.2021 r. przysięgę składały dzieci z grypy „Zwinne Wiewiórki” oraz „Smerfy” a 18.11.2021 r. dzieci z najmłodszej grupy „Mądre Sówki”.

Obie uroczystości rozpoczęły występy mały artystów, którzy zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromnym ołówkiem przez Panią Dyrektor Agnieszkę Mulik. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Picheta Marta