STO LAT BABCIU, STO LAT DZIADKU!

W dniach 22- 26 stycznia, w naszym przedszkolu zorganizowane zostały uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych  dniach  przedszkolaki  z „Bajkowego Przedszkola” pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich  uroczyste przedstawienia. Licznie przybyli goście   i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki  zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość  i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze seniorów  po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Marta Picheta