W KARNAWALE CZAS NA BALE

Przy radosnych dźwiękach muzyki rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu bal karnawałowy. 9 lutego z dobrym humorem i w naprawdę niezłych kostiumach rozpoczęliśmy wielki przedszkolny bal. Wszystkie grupy przedszkolne po śniadaniu zebrały się w pięknie przystrojonej sali łączonej.  Wśród dziewcząt królowały kostiumy Elzy, Anny i księżniczek; wśród chłopców nie zabrakło piratów, strażaków i spiderman’ów. Były również przebrania wróżek, kotków, motylków a nawet trafił się jeden minionek. Zwiedziliśmy przedszkolne korytarze jadąc bardzo długim pociągiem. Rozwiązywaliśmy zagadki związane z naszymi ulubionymi postaciami z bajek. Tańczyliśmy do naszych ulubionych piosenek oraz urządziliśmy konkurs na najgłośniejsze wykonanie znanych melodii. Bal był miłym wydarzeniem w naszym przedszkolu. Już nie możemy doczekać się czym zaskoczą nas nasze nauczycielki w następnym roku.