Akcja UNICEF-u „Prezenty bez Pudła”

Samorządowe Publiczne Przedszkole w Strawczynie dołączyło do akcji Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci – UNICEF-u pod nazwą „Prezenty bez Pudła.” Poniżej prezentujemy grafiki z akcji i zachęcamy do wsparcia potrzebujących dzieci w postaci podarowania prezentu bez pudła. Na stronie organizatora mogą Państwo wesprzeć potrzebujące dzieci przekazując darowiznę w postaci wpłaty na wybrany przez Państwa prezent: plecak, pojemnik na wodę, wyposażenie dla klasy lub zwykły zestaw z apteczką pierwszej pomocy.

To Wy wybieracie w jaki sposób chcecie wesprzeć potrzebujące dzieci. Dodatkowo w przedszkolu zostaną przeprowadzone zajęcia uwrażliwiające dzieci na tematy pomocy dzieciom i innym ludziom.

W linku poniżej znajdą Państwo opis akcji i instrukcje jak dokonywać wpłat. Filmik tutaj.

Jak dokonywać wpłat? Instrukcja przekazania darowizny w pliku poniżej:

Do wzięcia udziału w akcji zachęca Robert Lewandowski w krótkim filmiku tutaj.

Bardzo dziękujemy za każdą pomoc.