BAL KARNAWAŁOWY 2020

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się  oczekiwany przez  wszystkie dzieci  „Bal karnawałowy”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych z bajek a w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motyle, rycerzy, policjantów – nie sposób zliczyć oczywiście wszystkich postaci. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami bawili się świetnie. Nie zabrakło konkursów, gier i zabaw, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzach naszych kochanych przedszkolaków. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Oto krótki filmik z naszej zabawy tutaj.

                                                                               Angelika Liwocha, Olga Jas- Adamczyk