I SPORTOWA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

W naszym przedszkolu w maju miało miejsce niecodzienne wydarzenie. 11 maja odbyła się I Sportowa Spartakiada Przedszkolaków. W zabawach i grach na świeżym powietrzu brały udział wszystkie grupy przedszkolne. Wszyscy ubrani w swoje reprezentacyjne  drużynowe stroje sportowe  stawiliśmy  się na wyznaczonym miejscu. W myśl zasady fair play oraz w duchu zdrowej rywalizacji uczestniczyliśmy w grach i zabawach ruchowych.  Drużyny „Zwinnych wiewiórek”, „Brykających tygrysków”, „Domisiów”, „Mądrych sów” oraz  „Smerfów” bezbłędnie zaliczali kolejne zadania, by na koniec otrzymać pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Każda grupa przedszkolna otrzymała także nagrody rzeczowe ufundowane przez Przyjaciół naszego przedszkola: Pana Pawła Bednarczyka z firmy „Albud”  z Oblęgorka oraz Pana Jana Łakomca z firmy „Budotrans-bis” z Rudy Strawczyńskiej. Serdecznie dziękujemy.

M. Włodarczyk

O.Jas-Adamczyk

P.Nowak