„I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

Przedszkolaki z sercem

Jak dobrze uczyć i wychowywać dzieci, aby wyrosły na mądrych, odpowiedzialnych a przede wszystkim wrażliwych ludzi? Aby potrafiły nieść pomoc biednym, potrzebującym i słabszym. Jednym z takich sposobów jest włączanie dzieci do akcji charytatywnych. Święta Bożego Narodzenia są do tego wyjątkową okazją. W związku z tym Samorządowe Publiczne Przedszkole w Strawczynie zorganizowało akcję pt: ”I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” i zaangażowało się w pomoc dzieciom z Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Organizatorem akcji była Beata Sobieraj i Iwona Grela. Dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu rodziców udało się zebrać dużą ilość artykułów papierniczych, gier dydaktycznych, puzzli, zabawek oraz książek, które zasilą świetlicę szpitala. Dyrekcja szpitala wyraziła ogromną wdzięczność za tak liczne dary i przez ręce organizatorów złożyła podziękowania dla placówki. Natomiast dyrekcja przedszkola składa serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc i zaangażowanie w akcję.

„Trzeba życzliwości serca i dobroci, żeby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

Trzeba odwagi, aby nie zważają na przeszkody,

Wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń”

Iwona Grela, Beata Sobieraj

Drodzy Rodzice.

Przekazujemy na wasze pomocne dłonie serdeczne podziękowania wszystkim z Was, którzy włączyli się w akcję „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”:

Dziękujemy.