II FESTYN RODZINNY

W piątek 7.06.2019 r. odbył się długo wyczekiwany II Festyn Rodzinny zorganizowany przez Samorządowe Publiczne Przedszkole w Strawczynie. O godzinie 15.00 wyruszyliśmy  odkryć naszą „Piracką przygodę”. Pod takim hasłem przewodnim każda grupa przedszkolna bawiła się na scenie. Przedszkolaki zaprezentowały własne interpretacje utworów muzycznych inspirowanych tematyką morską.  Razem z piratem „Gapciem” dzieci chodziły po moście próbując uniknąć rekinów. Ogrom atrakcji na festynie sprawił, że dopiero w poniedziałek przedszkolaki otrzymały obiecany skarb w postaci czekoladowych monet. Każdy uczestnik festynu znalazł coś dla siebie. Było malowanie twarzy, skręcanie balonów, kolorowanie pirackich statków, malowanie kredą. Dzieci mogły poskakać na dmuchanych zamkach czy zgubić się w kolorowych piłeczkach a wszystko to wśród kolorowych baniek mydlanych. Przedszkolaki mogły ćwiczyć rzuty do celu wodnymi bombami z balonów. Zabawy pod sceną zgromadziły prawdziwych pasjonatów zabawy z paniami. Dzieci i dorośli bawili się w takt dziecięcych hitów. Rodzice mogli spróbować swych sił w konkursie z literkami. Chętni korzystali z  przedszkolnej foto-budki z piratem. Wręczono także dyplomy i upominki uczestnikom konkursu „Wierszem pisane”. Dla łasuchów czekał kącik łasucha z pysznymi ciastami upieczonymi przez mamy naszych przedszkolaków. Wszystkim zaangażowanym w przygotowania II Festynu Rodzinnego serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy na film