II KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ

Zimowo , mroźnie i śpiewająco rozpoczął się II Konkurs Piosenki Zimowej w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie w dniu 25 lutego. Przedszkolaki zaprezentowały wokalne umiejętności dla swoich kolegów i koleżanek, którzy w tym dniu mieli nie lada wyzwanie, gdyż za pomocą burzliwych oklasków mierzonych miernikiem dźwięku nagrodzili wybranych wykonawców:

I miejsce – Jagoda Woźniak

II miejsce – Maciej Dudek

III miejsce – Nikola Drogosz

Wyróżnienia: Alicja Sękowska, Natalia Knap, Szymon Zbroszczyk, Wojciech Oleś. Wszyscy wypadli wspaniale, Pani Dyrektor wręczyła uczestnikom konkursu  nagrody i dyplomy. Gratulujemy

Po ogłoszeniu wyników czekała na wszystkich jeszcze jedna niespodzianka ,  przedstawienie zimowe„ Mądrych Sówek”.

 Organizatorzy Konkursu:

Marta Picheta, Małgorzata Włodarczyk