Jasełka w przedszkolu

20 i 21grudnia 2023 roku w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu grupy „Mądre Sówki”. Dzieci w strojach Maryi, Świętego Józefa, pastuszków, królów i aniołów w przejmujący sposób opowiedziały historię Bożego Narodzenia. Celem wystąpienia było wprowadzenie wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości z Narodzenia Pana. Podczas występu Sóweczki  zaprezentowały cały wachlarz swoich umiejętności: wokalnych, recytatorskich i tanecznych. Poszczególne role mówiły z wielkim przejęciem. Nie zabrakło również pięknych polskich kolęd, pastorałek, tańca aniołów i pastuszków. Na widowni zasiadły dzieci z innych grup, pracownicy przedszkola oraz rodzice. Na koniec występ uświetniły życzenia i piosenki w języku angielskim w  akompaniamencie gitary.

Marta Picheta