PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – Grupa Misie

Dnia 29 listopada 2019 roku w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były maluchy z grupy I –  „Misie”. W uroczystości wzięli udział rodzice, pani dyrektor Agnieszka Mulik oraz pani wicedyrektor Dominika Wilk. Dzieci  zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek: Beaty Sobieraj i Pauliny Nowak. Występując przed tak wielką publicznością przedszkolaki  wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym spotkania było uroczyste ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu.

                                                                                                       Beata Sobieraj, Paulina Nowak