MY MALUCHY PRZYRZEKAMY…

Najmłodsze dzieci z Samorządowego Publicznego Przedszkola w Strawczynie oficjalnie i uroczyście zostały przyjęte do grona przedszkolaków.Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej. Dzieci chętnie zaprezentowały to, czego nauczyły się w przedszkolu, wcielając się w role aktora, który śpiewa, tańczy i recytuje. Udowodniły wszystkim, że zasługują na miano przedszkolaka. W dalszej części złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Agnieszka Mulik dokonała pasowania dotykając każdego olbrzymim ołówkiem. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i upominki. W uroczystości wzięli udział także rodzice. Dla nich to również był ważny i wzruszający moment, gdyż jeszcze kilka tygodni wcześniej pełni lęków oddawali swe pociechy w nieznane im miejsce. Maluchy jednak swym zachowaniem potwierdziły, że bardzo dobrze czują się w przedszkolu.

Grela Iwona

Ewa Wawrzeńczyk

Do grona przedszkolaków z Samorządowego Publicznego Przedszkola w Strawczynie dołączyły również dzieci z grup: „Zwinnych wiewiórek”, „Brykających tygrysków”, „Domisiów” oraz  „Mądrych sówek”. Były wzruszające momenty pełne dziecięcej radości oraz chwile ukazujące talenty naszych przedszkolaków.