POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – “Pluszowy Miś”. W Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie 25 listopada 2019 roku królował Pluszowy Miś. Tego dnia wraz z dziećmi do przedszkola przyszły Misie. W misiowej krainie nie zabrakło piosenek oraz wierszy związanych z pluszakami. Każda z grup miała za zadanie ułożyć misia z figur geometrycznych i go nazwać. Udało się nam odgadnąć wszystkie zagadki jakie przygotowały nam panie z Misiów. Został rozstrzygnięty konkurs pt.: „Mój Przyjaciel Miś”, w którym I miejsce zajęła Aurelia Chlasta oraz Nadia Czarnecka, II miejsce zajął Adam Wawrzeńczyk, a III miejsce zajęła Emma Serweta. Wszyscy biorący udział w konkursie dostali dyplomy i upominki.

Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo „Czy to jutro, czy to dziś,wszystkim jest potrzebny Miś!”.

Paulina Nowak

Beata Sobieraj