PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE PT.: „Świąteczny czas”

W Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie dnia  19.12.2019 roku o godzinie 10.00 oraz 15.00 odbył się  występ artystyczny pt. „Świąteczny czas” przygotowany przez przedszkolaków z grupy IV „Brykających Tygrysków” pod okiem pań: Dominiki Wilk, Angeliki Liwochy, Marioli Kołomańskiej.

Przedstawienie było wyjątkowe, wzruszające i magiczne. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role, przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki ku uciesze swoich rówieśników a następnie rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię samotnej i biednej  dziewczynki oprawioną pastorałkami i wzruszającymi pięknymi piosenkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty oraz nastrojowy klimat.

                                                               Angelika Liwocha