PRZEDSZKOLAKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

29 czerwca, po roku wspólnej zabawy i nauki sześciolatki z Samorządowego Publicznego Przedszkola w Strawczynie oficjalnie pożegnały się z panią dyrektor, nauczycielami i młodszymi kolegami. W uroczystości wzięli udział także rodzice przedszkolaków. „Smerfy”, które od września pójdą do zerówki pokazały , że czas spędzony w przedszkolu to nie tylko beztroska zabawa. W czasie występu zaprezentowały nabyte umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie .Wszystkim absolwentom oraz ich rodzicom gratulowała pani dyrektor, a najbardziej zaangażowani  rodzice otrzymali z jej rąk pamiątkowe podziękowania. Ponadto każde odchodzące dziecko otrzymało dyplom oraz upominki. Rodzice natomiast dziękowali nauczycielom  oraz pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie ich dzieci. Nie obyło się bez wzruszeń. Już we wrześniu ich drogi się rozejdą, ale wszystkim życzymy powodzenia i wielu sukcesów w szkole.

                                                                                                                                                      Grela Iwona