W MAJOWYM BUKIECIE

„W majowym bukiecie, majowe kwiatki, wyrosły dzisiaj na święto Matki. Majowe kwiatki wstążką związane, niech 100 lat żyją Mamy kochane”. Koniec maja i początek czerwca to wyjątkowy okres w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci słowem, piosenką i tańcem wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Takie spotkania są okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud, jaki włożyli w wychowanie swoich pociech. Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca składamy  wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

Monika Walas

Beata Sobieraj