NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Nowy rok szkolny nadszedł niespodziewanie szybko i już 3 września z uśmiechami na twarzach przywitaliśmy się wszyscy w naszych salach. Domisie i Smerfy zamieniły się salami, tak aby najmłodsza grupa z naszego przedszkola (w tym roku będą to Smerfy) miała jak najlepsze warunki do przedszkolnej adaptacji. Maluszki z każdym dniem są coraz bardziej zachwycone przedszkolem i swoimi paniami. A my – starszaki – jesteśmy zachwyceni nowymi zabawkami. Każda grupa otrzymała zabawki do kącików tematycznych oraz nowe klocki, gry i układanki. Nasze panie wspominają coś o nowym miejscu do zabawy, ale z naszych obserwacji wynika, że nieprędko będziemy mogli się w nim bawić. Cały czas trwa jego budowa. Panie mówią, że będzie ogromna piaskownica, ścieżka z patyków i kamieni, tajna kryjówka dla chłopaków i błotna kuchnia dla dziewczynek. Już nie możemy się doczekać.