KONKURS „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

W atmosferze oczekiwania na zbliżające się święta Bożego Narodzenia przedszkolaki z Samorządowego Publicznego Przedszkola w Strawczynie wzięły udział  w konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową, którego głównym celem było kultywowanie tradycji świątecznych oraz rozwijanie inwencji twórczej. Dzieci wykazały się dużym talentem i ogromną pomysłowością. Wybór był bardzo trudny, ale ostatecznie zostały przyznane trzy zwycięskie miejsca w dwóch kategoriach wiekowych: 

3- latki 

1 miejsce- Kacper Piotrowski (Zwinne Wiewiórki) 

2 miejsce- Alan Raczyński (Brykające Tygryski) 

3 miejsce- Franciszek Kukulski (Zwinne Wiewiórki) 

Na wyróżnienie w tej kategorii wiekowej zasłużyli także: Oliwia Zdolińska (Brykające Tygryski), Ignacy Gołda(Brykające Tygryski), Miłosz Piotrowski (Zwinne Wiewiórki). 

4,5- latki 

1 miejsce- Jakub Witczak (Madre Sówki) 

2 miejsce- Maja Baran (Misie) 

3 miejsce – Julia Witczak (Mądre sówki) 

Wśród wyróżnionych osób znalazły się: Zuzanna Kaczmarczyk (Mądre sówki), Aurelia Chlasta (Misie), Anna Cisowska (Misie), Barbara Majchrzak (Smerfy), Nadia Kusińska (Smerfy), Bartek Wąsowicz (Smerfy). 

GRATULUJEMY! 

Grela Iwona