Konkurs piosenki anglojęzycznej „Happy Kids”

W dniu 27 kwietnia 2021 roku w naszym przedszkolu odbył się I Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. Podczas konkursu Jury, w którego skład weszły: p. dyrektor Agnieszka Mulik, p. Mariola Kołomańska, p. Marlena Gołuchowska, p. Ewa Kukulska mogły podziwiać występy solowe naszych przedszkolaków. Usłyszeliśmy piosenki związane z treściami podstawy programowej na pierwszym etapie edukacyjnym. Było bardzo rytmicznie, wesoło. Po występie Jury wybrało się na obrady. Przyznano wspaniałe nagrody za I, II, III miejsca oraz wyróżnienia. Pod uwagę brano walory głosowe, poprawność językową a także dobór repertuaru. Piękna dekoracja i stroje oraz wspaniała atmosfera sprawiły niezwykłe widowisko muzyczne.

Nagrodzone przedszkolaki grupie wiekowej 3-4 latki:

I miejsceAurelia Chlasta

II miejsceJulia Miśkiewicz

III miejsceFranciszek Bojnowski

Nagrodzone przedszkolaki w grupie wiekowej 5-6 latki:

I miejsceAlicja Sękowska, Ksawery Gołuchowski

II miejsceKlaudia Chochulska

III miejsceFranciszek Błachut

Wyróżnienia:

Maja Baran, Oliwia Zdolińska, Franciszek Kukulski

Przypominając, iż nasze przedszkole bierze udział w realizacji innowacji pedagogicznej pt.: „English is fun” , która ma na celu promowanie języka angielskiego wśród najmłodszych mamy nadzieję, że takie konkursy przyniosą owocną i pełną radości motywację do nauki języka obcego. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę.

Za pomoc w organizacji konkursu serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Woźniakowi dyrektorowi Samorządowego Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie.

Organizatorzy: Angelika Liwocha,

Ewa Kukulska,

Agnieszka Szcześniak,

Olga Jas- Adamczyk.