O TYM, KOGO PRZYWIOZŁA PANI OGRODNICZKA…

Jesień w swoim bogactwie oferuje nam wiele inspiracji, o czym mogliśmy się przekonać biorąc udział dniu tematycznym z okazji „Balu u Dyni”, który odbył się 18.10.2018 roku w naszym przedszkolu. Wśród dzieci i pań ubranych na pomarańczowo, można było poczuć się jak na dyniowej grządce. Zwłaszcza, że Pani Ogrodniczka przywiozła na taczce do przedszkola Panią Dynie. Ogrodniczka z Dynią przygotowały dla nas mnóstwo zabaw i pląsów związanych z dynią i kolorem pomarańczowym. Były zagadki i konkursy, w których chętnie braliśmy udział. Zorganizowaliśmy również wystawę prac wykonanych przez nas i rodziców w domu. Było na co popatrzeć: wiele różnych stworków- cudaczków stworzonych na bazie dyni nie tylko zachwycały efektem końcowym, ale również pomysłowością. Na koniec zabawy każda grupa z przedszkola dostała słodką niespodziankę – dyniową piniatę. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, ciekawości, odkrywania i zabawy nie tylko nam, ale wszystkim pracownikom przedszkola.

                                                               Angelika Liwocha

Olga Jas- Adamczyk