POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA…

24 listopada w naszym przedszkolu pojawili się niespodziewani goście. Razem z przedszkolakami do przedszkola przyszły pluszowe misie. Wszystkie grupy postanowiły świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia i z tej okazji urządziliśmy misiom super zabawę. Tego dnia królował kolor brązowy i wszystko to, co przypominało misie i było z nimi związane. Były misiowe uszy, kostiumy misiów, odwiedziła nas również drewniana misiowa rodzinka. Dzieci z każdej grupy przygotowały dla misiów piosenkę i ja zaprezentowały. Zaśpiewaliśmy misiom sto lat. Daliśmy radę nawet super trudnym zagadkom, które były związane z misiami z bajek. Dostaliśmy pamiątkowe dyplomy a dzieci biorące udział w konkursie plastycznym otrzymały dodatkowo drobne upominki. Było naprawdę  radośnie i „przytulaśnie”, bo przecież któż z nas nie lubi pluszowych misiów?